Hliníkové profily

Hliníkové okná definujú riešenia pre rôznorodé potreby používateľov. Hliníkové okenné systémy disponujú s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami, dlhou životnosťou a farebnou stálosťou. Hliník sa vyznačuje vysokou statickou pevnosťou profilov, čo je prínosom hlavne pri nadrozmerných konštrukčných riešeniach. AK hľadáte moderné a kvalitné okná pre nové bývanie ste na správnom mieste.

 

„Hliníkový materiál je ľahký a stabilný, zabezpečuje rôzne funkcie a spôsoby otvárania krídiel prispôsobené potrebám užívateľov, rôzne estetické riešenia, ako napríklad skryté krídla. Hliníkové profily umožňujú tiež ohýbať profily a konštruovať oblúkové a atypické okná. Nesmieme zabudnúť ani na bezpečnostné, nepriestrelné a protipožiarne riešenia. „

 

Hliníkové profily môžu byť dodávaný vo forme hotových rámu na montáž. V ponuke je dodávka rámu sa zváranými rohovými spojmi (neviditeľné spájanie profilu), ako aj s lisovanými spojmi. Hliníkové rámy sú neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie vo vzťahu k PVC oknu. Montované sú pomocou háčkového systému, vo finálnom procese montáže po zasklenia okna.  Toto je zárukou odseparovanie od seba dvoch rôznych materiálov, a následkom je správne a bezpečné používanie okná v rôznych teplotách.

Dostupné konštrukcie:

– sklopné okno

– posuvné okno (PSK)

– pevné okno

– pevné stĺpiky, pohyblivé stĺpiky

– konštrukčné stĺpiky, balkónové dvere

– dvere otvárané dovnútra

 

hliníkove-okna

 

Prezentujeme ponuku vysokokvalitných hliníkových systémov Aliplast a technológiu ich spojenie.

Tieto riešenia zaistí patričné ​​parametre tepelnej a zvukovej izolácie, tesnenie proti prieniku dažďovej vody a vniknutiu vzduchu.

Všetky ponúkané systémy zodpovedajú poľským a európskym stavebným normám.

Energeticky úsporné:

Nižšie náklady na vykurovanie vďaka lepšej termoizolácii: Tepelne vyspelejšie dištančný rámik SG SWISSPACER V prekonáva svoju optimálnu tepelnú podporu. Koeficient prieniku tepla je v porovnaní s obyčajnými dištančnými rámčekmi z hliníka nižší minimálne o 0,1 W / m2K. Je možné ho vylepšiť až o 0,3 W / m2K. V dôsledku použitia dištančných rámčeka High-tech SGG SWISSPACER V možné ušetriť až 5% nákladu za vykurovanie. Táto skutočnosťou je priaznivá nielen pre našu peňaženku, ale aj pre životné prostredie – vďaka nižším CO2 emisiám.

Komfortné hliníkové okná:

s ohľadom na lepšie izolačné vlastnosti SGG SWISSPACER V sa dosahuje vyššie teploty na okraji skla. Tento efekt redukuje riziko vzniku kondenzácie vodných pár po okrajoch skla a nebezpečenstvo vzniku pre zdraviu škodlivých plesní pri okne. Vyššie teploty pri okraji okná sú súčasne znamením vzniku nižšieho výskytu zimy a zaisťujú príjemnú atmosféru v miestnosti a zdravú klímu v byte.

Estetické:

Vďaka použitiu veľmi kvalitného materiálu na výrobu SGG SWISSPACER vo spojení so širokou farebnou škálou, si môžeme optimálne navrhnúť každé okno a každú fasádu. Atraktívny vzhľad s estetickým a matným povrchom bez kovových odrazu a reflexu.

Tieto špičkové technologické riešenia ponúkajú vysoko kvalitné okná, ktoré sú vynikajúcej kvality a moderné.

Okrem rôznych typov certifikátov, ktoré má CE k dispozícii, má Európska únia najvyššie štandardy zodpovednosti.

Naše okná z PVC sú vyrobené z nepriľnavých profilov z PVC a sú zároveň najvhodnejšie na leštenie: Brügmann, Salamander, Gealan a Schüco.

MONOBLOKY:

Rám typu monoblok je ideálnym riešením pre tých, ktrorý si vybrali zatepľovací budovy z vnútornej strany. V našej ponuke máme „police“ (parapetového vzoru) na výber v rôznych šírky umožňujú perfektné prispôsobenie v závislosti od hrúbky zateplenia a súčasne esteticky maskujú zateplenie okolo celého okna.

Ľahké posúvanie:

Posuvné okná sú veľmi komfortným riešením. Sú ideálne pre osoby, ktoré chcú mať v dome viac svetla a mať široký vstup na terasu. Ich výhodou je jednoduché otváranie a nezasahujú do priestoru.

Monoštulp:

Toto riešenie vzniklo hlavne s myšlienkou prísť na francúzsky trh. Vďaka nemu je možné získať viac svetla v miestnostiach.

Tento profil umožňuje montáž kľučky centrálne v stredovej osi medzi aktívnym a pasívnym krídlom, čo má zásadný vplyv na estetiku okna.

Renovácia:

Renovačné rám nám umožňuje montáž okna bez demontáže starých ráme, čo okrem iného slúži ako prevencia poškodenia fasády. Veľkou výhodou tohto profilu je to, že vďaka nižšej výške rámu, okrem ponechanie starého rámu, sa nezmenšuje plocha presklenia. V našej ponuke nájdete rámy s predĺžením 35 mm a 65 mm.

    Top