BluEvolution 82 ArtLine MD

Bluevolution 82 ArtLine md je teplé okno v triede A s elegantným a moderným vzhľadom. Tento systém sa vyznačuje zaobleným tvarom krídla a rámu.

 

 

Plastové profily v triede A

Jeho stavebná hĺbka so šírkou 82 mm a vonkajšie steny s hrúbkou minimálne 2,8 mm spolu so silným vystužením zaručujú vysokú stabilitu rámu a krídla. Veľké vnútorné komory účinne zlepšujú ventiláciu a rotáciu vzduchu. Dodatočné stredové tesnenie vytvára teplú a suchú komoru, ktorá chráni okenné kovania pred škodlivou vlhkosťou. „Tretia tesnenie“ výrazne zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti okien. Bluevolution 82 ArtLine md špeciálny systém 6-komorových PVC profilov s vnútorným stredovým tesnením so šírkou 82 mm v kombinácii so spoľahlivým kovaním so skrytými pántmi a trojsklom s teplým rámikom umožňuje získať na trhu jednu z najlepších tepelných izolácií. Okná v systéme ArtLine bluEvolution 82 poskytujú najvyššiu úroveň energetickej účinnosti a tým aj najväčšie úspory nákladov na vykurovanie vo vzťahu k nákladu na nákup.

 

 

Najnovšia generácia izolačných okien

bluEvolution 82 ArtLine je optimálnym spojením elegantného vzhľadu s inovatívnou technológiou a najlepšími parametrami tepelnej ochrany vhodné pre pasívne stavebníctvo.

Špeciálny systém 6-tich komorových profilu s použitím štandardných trojskiel umožňuje získať jednu z najlepších dostupných tepelných izolácií na trhu. Okná systému bluevolution 82 Artline zaisťujú najvyššiu možnú úroveň energetickej efektivity, rovnako ako najvyššie úspory v nákladoch na kúrenie vo vzťahu k obstarávacej cene.

 

Technické údaje:

Uf =1,0 W/m2K

Ug =0,5 W/m2K (sklo 4/16/4/16/4 + argon)

Uw =0,7 W/m2K (pro referenční okno)

    Top